První školní dny a už si jdeme pro první pětku. Sezóna 2017 je před námi.

Prázdniny utekly takovým způsobem, že si ještě pamatujeme červnový úklid výstrojí a za chvilku je přitom zase budeme vyndavat. Bude to chvilka velké radosti hned ze dvou důvodů – od roku 2012 to bude, na prstech jedné ruky vypočítáno, přesně 5 let a i letošní září bude otevřené novým tvářím, které do sezóny 2017 vyběhnout po našem boku.

Když jsme v roce 2012 měli s Kubou v hlavě nápad udělat něco zajímavého, jen ve snu by nás napadlo, jak daleko dojdeme přes všechna „americký fotbal tu nikdo hrát nebude“. Inu, bude a věřme, že ještě dlouho. Máme v kádru hráče reprezentace, dnes už zkušené hráče i trenéry a nadějnou mládež, která si letos také oblékla repre dres. Máme program, máma vůli, směr, cíl a chuť válčit dál.

Čeká nás tvrdá zimní příprava, která letos bude velmi pestrá a úplně odlišná od těch minulých. Po posunu do 11s formy fotbalu je potřeba makat dvojnásob a letošní sezóna nám to řekla velmi hlasitě. Na hřiště na podzim vyběhnou junioři U19 i U15 a americký fotbal je ve více formách v Karlových Varech dnes už v celoročním provozu.

Do konce roku nás čeká spousta fotbalování a každé úterý a čtvrtek jsme od 19:00 na hřišti v Drahovicích /Lidická 14/ nastoupeni a těšíme se na nové tváře! Na podzim je i čas pro potenciální partnery, takže pokud někomu chce bít srdce modře jako nám, ať se nám ozve. Budeme opravdu upřímně rádi!

Máme svůj cíl, co ty?!

Všem Válečníkům sílu v přípravě, novým tvářím rychlé zapojení týmu a všem fanouškům velké díky – makáme i za vás.

Václav Blahout,

prezident klubu